Aktivní dermořasa Astaxantina

Nejsilnější antioxidant na světě, který pokožku obnovuje, zpevňuje a dodává jí energii.

Aktivní dermořasa astaxantina pomáhá obnovit přirozenou vlhkostní bariéru pokožky a dosáhnout postupné obnovy a ochrany kolagenových vláken.

Přírodní zpevňující látky dodávají pokožce energii, nabízejí tonizační účinek, pocit pohody a úplné obnovy pokožky.

Je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak pro:

  • stresovanou a unavenou pokožku
  • pokožku se známkami stárnutí

Ideální jako podklad pod make-up

 


Aktivní dermořasa astaxantina

Obsahuje: 30 jednotlivých dávek po 0,5 ml

Jak používat: aplikujte 1-2krát denně na dobře očištěnou a suchou pokožku. Jemně masírujte, dokud se úplně nevstřebá.

Astaxantina je bohatá na karotenoidy, esenciální bílkoviny a aminokyseliny, minerální soli, kyselinu listovou, vitamíny B, vitamín C a E.

Přírodní astaxantina

Přírodní astaxantina patří mezi nejstarší identifikované karotenoidy a je extrahována z Haematococcus pluvialis, jednobuněčné sladkovodní řasy odpovědné za červenou barvu. Je to velmi silná aktivní složka, její molekulární struktura ve skutečnosti umožňuje připojit nestabilní molekuly, jako jsou volné radikály, a zároveň chránit lipidy před peroxidací a snižovat oxidační poškození buněčných a mitochondriálních membrán, čímž se stává nejsilnějším antioxidantem na světě.

Astaxantina je bohatá na karotenoidy, bílkoviny, esenciální aminokyseliny, minerální soli, kyselinu listovou, vitamíny B, vitamíny C a E. Studie se zaměřily na její lokální použití a zdůraznily mimořádné výsledky používání astaxantiny v dermatologii, kosmetologii a proti stárnutí. Byla zjištěna postupná oprava a ochrana kolagenových vláken. Použití astaxantiny může zlepšit zdravotní stav pokožky, zajistit integritu kůže a její struktury a adekvátně řídit buněčnou obnovu nejpovrchnějších vrstev pokožky.

Hypertermální voda Castiglione z Ischie

Je přirozeně mineralizovaná voda, známá po celém světě, používaná pro své terapeutické vlastnosti. Termální voda z Castiglione na Ischii patří do rodiny slaně alkalických vod a je pozoruhodně bohatá na minerální soli (od 2,5 do více než 30 gramů / litr), čímž se kvalifikuje jako hypertermální a hyperminerální. Tato voda, která je výsledkem zvláštního procesu termalizace, je charakterizována mezi termálními vodami z ostrova Ischia díky svým jedinečným vlastnostem, obsahuje ve skutečnosti: síru, jód, chlor, železo, vápník a mikroelementy, jako je měď (Cu), zinek (Zn) , Fluor (F) (není nezbytný, ale užitečný v prevenci zubů), Selen (Se), Kobalt (Co), Mangan (Mn), Molybden (Mo).

  1. Očistěte si obličej
  2. Otevřete dermořasu
  3. Naneste ji na obličej
  4. Masírujte kruhovými pohyby
  5. Počkejte 1 minutu
  6. Naneste váš oblíbený krém