Aktivní dermořasa Spirulina

Hydratuje, plní a dodává vaší kráse čistou sílu s přírodním koncentrátem esenciálních aminokyselin, vitamínů a termální vody.

Aktivní dermořasa Spirulina je praktický jednodávkový elixír, vzácný spojenec proti prvním známkám stárnutí, který od první aplikace dodává pokožce nové světlo a ukazuje ji vyživovanou, hladší a viditelně pevnější.

Bohatství jejích aktivních složek umožňuje získat přirozený a revoluční zpevňující liftingový efekt s posilujícím účinkem hydratace pokožky a silným energizujícím impulsem buňkám.


Je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak na:

  • ochablost pokožky v důsledku ztráty kolagenu
  • pokožka vykazující první viditelné známky stárnutí

 Ideální jako podklad pod make-up

 

Aktivní dermořasa spirulina

Obsahuje: 30 jednotlivých dávek po 0,6 ml

Jak používat: Aplikujte 1-2krát denně na dobře očištěnou a suchou pokožku. Jemně masírujte, dokud se úplně nevstřebá.

Spirulina je bohatá na: bílkoviny, esenciální aminokyseliny, železo, hořčík, vápník, vitamíny skupiny B, vitamíny C, E, K, H a kyselinu listovou.

Spirulina

Spirulina je slavná zeleno-modrá řasa, která se vyznačuje vysokou nutriční hodnotou. Její složení je bohaté na bílkoviny (natolik, že je klasifikováno jako rostlinná strava s nejvyšším obsahem bílkovin), zejména na esenciální aminokyseliny. Její složení z ní činí skutečnou kosmetickou přísadu s globálním účinkem, schopnou účinně působit na pokožku: zvlhčující, regenerační, tonizující, elastikační a antioxidační účinek pro úplný přístup ke kráse tváře a těla.

Hypertermální voda Castiglione z Ischie

Je to přirozeně mineralizovaná voda, známá po celém světě, používaná pro své terapeutické vlastnosti. Patří do rodiny slaných a alkalických vod a je pozoruhodně bohatá na minerální soli (od asi 2,5 do více než 30 gramů / litr).
Tato termální voda proudí z vodonosných vrstev smíchaných s mořskými proudy, které stoupají k povrchu a jsou filtrovány geologickými vrstvami s různou propustností, kde získávají své tepelné vlastnosti.

  1. Očistěte si obličej
  2. Otevřete dermořasu
  3. Naneste ji na obličej
  4. Masírujte kruhovými pohyby
  5. Počkejte 1 minutu
  6. Budete zářit krásou

 

Spirulina

Vysoký obsah bílkovin ve spirulině, složení aminokyselin a bohatství minerálů (jako je železo, draslík, hořčík, mangan, vápník, fosfor, zinek a selen) a vitamínů (A, skupina B , kyselina listová, vitamin C, E, K, H), umožňují stimulovat endogenní produkci kolagenu a všech proteinů na základě regulace procesu hydratace pokožky, což z ní dělá perfektní aktivní prostředek proti známkám stárnutí pokožky a ztráty pružnosti, tónu a turgoru. Spirulina byla proto v rámci kosmetických aplikací klasifikována jako skutečný kosmetický elixír, nezbytný a důležitý pro péči o pokožku, zdůrazňující: silný energizující impuls k buňkám s následným zlepšením funkce kožní bariéry, důležité zlepšení hydratace, pružnosti a hladiny lipidů v kůži s následnou ochranou před poškozením způsobeným sluncem, efektivní účinek restrukturalizace tkání.

Hypertermální voda Castiglione

Termální voda Castiglione z Ischie patří do rodiny slaně alkalických vod a je pozoruhodně bohatá na minerální soli (od 2,5 do více než 30 gramů / litr), čímž se kvalifikuje jako hypertermální a hyperminerální. Tato voda, která je výsledkem zvláštního procesu termalizace, je charakterizována mezi termálními vodami z ostrova Ischia díky svým jedinečným vlastnostem, obsahuje ve skutečnosti: síru, jód, chlor, železo, vápník a mikroelementy, jako je měď (Cu), zinek (Zn) , Fluor (F) (není nezbytný, ale užitečný v prevenci zubů), Selen (Se), Kobalt (Co), Mangan (Mn), Molybden (Mo).

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace