DOVOLENÁ NA OSTROVĚ ISCHIA

 

DÁREK NA DOVOLENOU ZA VAŠI PRÁCI S IXYA.

Užijte si dovolenou na termálním ostrově ISCHIA s prohlídkou a relaxem v termálním parku, kde vznikla spirulina z Ischie.

Jak program funguje?
Poznejte s námi krásný, slunný a léčivý ostrov. Připravili jsme pro vás vouchery za odběr produktů IXYA, díky kterým si užijete dovolenou v termálním ráji. 

Stačí v průběhu 12ti měsíců dosáhnout obratu dle stanovených kritérií a voucher je váš. Dovolenou si pak můžete vybrat u CK Alexandria a hodnota voucheru vám bude odečtena z celkové ceny zájezdu. 

Kromě voucheru je pro vás připravena také relaxace v termálním parku Castliglione v Casamicciola Terme, v místě vzniku kosmetiky IXYA. 

A máte se opravdu na co těšit, o to se s radostí postaráme:) 

 

Podmínky programu "DOVOLENÁ NA OSTROVĚ ISCHIA": 

Program platí od prvního nákupu ze sortimentu IXYA aktivní dermořasy do vypršení 12ti měsíců, nebo dosažení cíleného obratu.

Voucher v hodnotě dle dosaženého obratu bude předán obchodním zástupcem a může být uplatněn k nákupu pobytu/dovolené přes CK Alexandria.

Po obdržení kuponu si můžete vybrat z nabídky hotelů na ISCHII z katalogu CK Alexandria a uplatnit voucher. 

Rozdíl mezi hodnotou voucheru a celkovou cenou dovolené včetně letenek, transferů a pojištění doplácí klient. Voucher tedy slouží jako sleva.

Vouchery mohou být uplatněny v sezonách 2022 a 2023.