OPEN DAYS IXYA

 

OPEN DAYS IXYA

Uspořádejte společně s námi akci pro vaše klienty s profesionální analýzou pleti. 

Klientky získají:

  • profesionální analýzu pleti,
  • návrh vhodných produktů pro domácí péči o pleť, které si zakoupí ve vašem studiu.

Výhody pro studio: 

  • profesionální služba, kterou můžete nabídnout klientkám/klientům,
  • provize z prodeje produktů pro domácí péči o pleť, 
  • dodatečné objednání zůčastněných klientů na pravidelnou péči. 
  • zajištění přístroje a profesionální obsluhy ze strany IXYA.

ANALÝZA PLETI IXYA

Abychom vám mohli skutečně pomoci řešit individuální problémy pleti vašich klientek, provedeme odbornou analýzu pleti s profesionálním hi-tech přístrojem API - 100. V rámci analýzi pleťi rozklíčujeme stav a potřeby pleti a případných problémů. Navrhneme vhodné produkty na domácí použití, které pomohou vašim klientkám dosáhnout potřebných výsledků. 

API - 100

Co měří a analyzuje: 

Vlhkost / Elasticita – analýza prováděná speciálním senzorem na špičce čočky, který umožňuje zařízení získat přesné údaje o vlhkosti a elasticitě pokožky.
Kožní maz – Analýza, která ukazuje póry ucpané kožním mazem a odumřelými kožními buňkami. Tato analýza se provádí pomocí bílých proužků mazu na T a U zóně obličeje. Tento test se měří podle nashromážděného oleje v proužcích, které při kontaktu s oleji zčervenají.
Póry – tato analýza ukazuje, jak rovnoměrná je textura pleti, a zároveň ukazuje póry pleti. Zařízení je dodáváno s detekcí pórů, která čte prstencové tvary pomocí geometrických informací.
Melanin – analýza poskytuje korekci barev a také pomocí vzorových obrázků k získání přesných údajů o jakékoli abnormální pigmentaci kůže; na kůži vykazuje mírně malé oblasti.
Vráska - po pořízení snímku používá zařízení geometrické hodnoty a parametry pomocí hloubky a šířky, aby klientovi poskytlo závažnost vrásek.
Citlivost - algoritmy detekce barev jsou implementovány pro zvýraznění a oddělení jakýchkoli červených oblastí se zvýšenou přesností různých zaostřovacích bodů.  

VIDEO TESTOVÁNÍ

 

Potřebujete poradit ? OPEN DAYS IXYA

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací