Aktivní dermořasa Chlorella

ChlorellaDetoxikuje, posiluje a rozjasňuje vaši pokožku.

Aktivní dermořasa Chlorella obnovuje pokožku a dodává jí posilující a zářivý vzhled. Aktivní vzorec pomáhá prosvětlit matnou pleť, doplnit tón pleti novou energií a působit proti každodennímu stresu a čelit faktorům znečištění. Její revitalizační a protizánětlivý účinek podporuje mikrocirkulaci pokožky a je nezbytný pro léčbu akné, kuperózy, váčků a tmavých kruhů pod očima.


Je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak pro:

  • matnou pleť
  • pokožku vystavenou stresu vlivem vnějšího prostředí
  • nečistou a citlivou pokožku

Ideální jako podklad pod make-up.

 

Aktivní dermořasa chlorella

Obsahuje: 30 jednotlivých dávek po 0,5 ml

Jak ji používat: aplikujte 1-2krát denně na dobře očištěnou a suchou pokožku.  Jemně masírujte, dokud se úplně nevstřebá.

Chlorella je bohatá na: chlorofyl, vitamin A, vitamin C, vitamíny B, vitamín E, minerály a enzymy.

Chlorella

Chlorella je jednobuněčná řasa s charakteristickou zelenou pigmentací způsobenou přítomností chlorofylu, který má velmi silné detoxikační vlastnosti.
Je také velmi bohatá na fytonutrienty, obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, řadu minerálů jako je železo, vápník, draslík, hořčík, fosfor, stejně jako beta-karoten a vitamíny B.

Vědecké studie prokázaly že chlorella, mimořádná antioxidační látka, díky vysokému obsahu karotenoidů dodává energii, čistí a prospívá tělu jako celku.
Z dermatologického hlediska bylo prokázáno, že účinně působí proti procesu stárnutí pokožky, a to díky antikolagenázovému a anti-elastázovému účinku, který se kvalifikuje jako vynikající zpevňující aktivní složka jak na epidermální, tak na dermální strukturu. Byla také zdůrazněna protizánětlivá aktivita extraktů z řasových lipidů z chlorelly, která vykazuje mimořádnou normalizační aktivitu na celkový buněčný metabolismus a pozoruhodnou antimikrobiální aktivitu, účinnou v boji proti šíření a rozvoji akné.

Hypertermální voda Castiglione z Ischie

Je přirozeně mineralizovaná voda, známá po celém světě, používaná pro své terapeutické vlastnosti. Termální voda z Castiglione na Ischii patří do rodiny slaně alkalických vod a je pozoruhodně bohatá na minerální soli (od 2,5 do více než 30 gramů / litr), čímž se kvalifikuje jako hypertermální a hyperminerální. Tato voda, která je výsledkem zvláštního procesu termalizace, je charakterizována mezi termálními vodami z ostrova Ischia díky svým jedinečným vlastnostem, obsahuje ve skutečnosti: síru, jód, chlor, železo, vápník a mikroelementy, jako je měď (Cu), zinek (Zn) , Fluor (F) (není nezbytný, ale užitečný v prevenci zubů), Selen (Se), Kobalt (Co), Mangan (Mn), Molybden (Mo).

  1. Očistěte si obličej
  2. Otevřete dermořasu
  3. Naneste ji na obličej
  4. Masírujte kruhovými pohyby
  5. Počkejte 1 minutu
  6. Naneste váš oblíbený krém